Z radością informujemy, że do grona członków wspierających PFSz dołącza firma PIXEL Technology

Pixel Technology sp. z o.o. istnieje na rynku od prawie 30 lat. Oferujemy rozwiązania informatyczne dla placówek medycznych, w tym głównie dla polskich i zagranicznych szpitali. Obok rozwiązań z zakresu cyfrowej diagnostyki medycznej dla radiologii, posiadamy również technologie związane z medycyną przyszłości takie jak np. Sztuczna inteligencja

AI), BigData, IoT dla farmacji, zaawansowane narzędzia dla Telemedycyny.

Dostarczamy rozwiązania wspierające diagnostykę i leczenie pacjentów z COVID-19. Wiele z naszych systemów to rozwiązania wielowymiarowe, służące do zaspokajania potrzeb odmiennych użytkowników.

Prowadzimy działalność B+R, ściśle kooperując na tym polu z lekarzami, uczelniami i placówkami medycznymi. Z naszego rozwiązania korzysta ponad 200 placówek medycznych.

 

Misja i wizja firmy

Misją Pixel Technology jest dostarczanie wysokiej klasy oprogramowania, które finalnie powinno przyczynić się przede wszystkim do poprawy diagnostyki i leczenia Pacjentów. Nie szczędzimy też wysiłków zmierzających do zapewnienia Personelowi medycznemu elastycznych i przyjaznych narzędzi pracy jakimi niewątpliwie są nasze systemy informatyczne. Miarą sukcesu wdrożonych rozwiązań jest usprawnienie funkcjonowania placówek oraz redukcja ich kosztów działalności, czyli kwestie które najbardziej interesować będą Menadżerów placówek. Pixel Technology to firma pragnąca być postrzegana jako „pracodawca z wyboru”, w której dba się o jak najlepsze warunki funkcjonowania i rozwoju Pracowników.

Pixel Technology ma ambicje stać się platformą dialogu, wymiany doświadczeń, wiedzy i dobrych praktyk dla wszystkich którzy chcą rzetelnie i sprawnie przeprowadzić cyfrową transformację sektora zdrowia.

 

Rozwiązania Pixel Technology

Zintegrowany system medyczny AlleRad spełnia wymagania PN-EN ISO 13485:2016-04 na co dowodu dostarczył audit PCBiC S.A z dn. 05.10.2021.

 

Materiały reklamowe i promocyjne w wersji web:

 

Wszystkie rozwiązania Pixel Technology

https://pixeltechnology.com/katalog-ogolny/

 

Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję

https://pixeltechnology.com/katalog-ai/

 

Rozwiązania dot. COVID-19

https://pixeltechnology.com/katalog-covid-ai/

 

Pixel Technology sp. z o.o.

Piękna 1

93-558 Łódź, +48 42 637 39 73

team@pixel.com.pl