W dniach 8-9 grudnia odbędzie się unikalna wirtualna misja gospodarcza Canadian Women in Tech 2021, która połączy Polskę i Kanadę. Najbardziej innowacyjne firmy z Kanady z trzech sektorów: CleanTech, HealthTech i FinTech, będą prezentować swoje rozwiązania w poszukiwaniu partnerskiej współpracy. Canadian Women in Tech 2021 Virtual Mission to Benelux and Poland (BWIT 2021) jest już kolejnym wydarzeniem organizowanym w ramach programu networkinkowego Polish-Canadian Business Mixer, uruchomionego przez Agencję Milledion we współpracy z Partnerem Strategicznym – Ambasadą Kanady w Polsce.

Centralną częścią inicjatywy będą sesje pitchingowe, podczas których innowacyjne kanadyjskie firmy z sektorów CleanTech, HealthTech i FinTech będą przedstawiać opracowane przez siebie technologie i rozwiązania. Jedna z nich będzie dedykowana Polskiej Federacji Szpitali reprezentowanej przez Prof. Jarosława Fedorowskiego, odbędzie się 8 grudnia o godz. 14:00. Agencja Milledion wraz z Ambasadą Kanady w Polsce zaprasza wszystkich członków Polskiej Federacji Szpitali do udziału w tej sesji.

Co więcej, oprócz wspomnianej sesji pitchingowej będą organizowane indywidualne spotkania B2B (również w formule wirtualnej), podczas których identyfikacji pól współpracy z potencjalnymi kanadyjskimi partnerami.

Profile firm Kanadyjskich z sektora ochrony zdrowia znajdują się na dedykowanej stronie wydarzenia: www.canadab2b.pl/women_in_tech2021/

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt pod adresem: info@canadab2b.pl lub p.sowa@milledion.pl. Czekamy na zgłoszenia do 30 listopada 2021.

Zachęcamy do kontaktu również osoby, zainteresowane indywidualnymi spotkaniami. Mamy możliwość elastycznego dopasowania terminu spotkania, jeśli zajdzie taka potrzeba.