Polska Federacja Szpitali na Global Health Forum w Azji

 

Polska Federacja Szpitali,  została zaproszona do udziału w Global Health Forum, które odbędzie się już w czerwcu. Wśród zaproszonych Gości są między innymi Bill Gates i Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

– Jesteśmy zaszczyceni zaproszeniem na Global Health Forum razem z naszym Partnerem – Biomass Energy Project, którego wkład w walkę z pandemią jest spektakularny. Spółka ta przeprowadza intensywne prace nad nowymi innowacyjnymi technologiami, szczególnie w zakresie związanym z walką z pandemią COVID-19. Podpisała  szereg umów o współpracy z czołowymi firmami o randze światowej będącymi producentami sprzętu i wyrobów medycznych oraz wyposażenia szpitali – mówi Prof. uniw., MD, PhD, MBA, FACP, FES Jarosław Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali, lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii.

Główne motto tegorocznego  Global Health Forum to „Health for All” – Zdrowie dla wszystkich. Kilkudniowe forum skupi się na tematach związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami promującymi zdrowie oraz z integracją zdrowia i polityki. Spotkania odbędą się w formie tradycyjnej oraz online. Przedstawiciele firmy Biomass Energy Project – Pan Wojciech and Maciej Skarbonkiewicz – osobiście zaprezentują swoje osiągnięcia na Forum w Azji.

Firma Biomass Energy Project S.A. oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w branży medycznej związanej z sytuacją pandemiczną.  Od modułowych jednostek medycznych umożliwiających bardzo szybkie zwiększenie bazy łóżek dla pacjentów, tworzących punkty triagu jak i zwiększające potencjał istniejących SOR-ów o łóżka obserwacyjne w warunkach ograniczających transmisję zakażeń , poprzez innowacyjną diagnostykę telemedyczną monitorującą online parametry kardiologiczne , temperaturę , ciśnienie jak i saturację krwi pacjenta do najnowocześniejszego sprzętu do diagnostyki nowotworowej takich jak aparaty rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

FILM Z PRZYKŁADOWEGO SZPITALA KONTENEROWEGO

https://www.youtube.com/watch?v=xFmu7vLjWAI

Global Health Forum to kompleksowa platforma, łącząca biznes, politykę, przemysł, edukację w celu dialogu i współpracy w dziedzinie zdrowia. Pierwsza konferencja GHF odbyła się w 2019 roku w Azji i miała na celu promocję zdrowia oraz zrównoważonego rozwoju dla wszystkich. Tegoroczna edycja kontynuuje jej osiągnięcia, promując zdrowie dla wszystkich, niezależnie od pochodzenia, wieku czy wielkości portfela.