12 kwietnia odbyła się kolejna konferencja Polskiej Federacji Szpitali współorganizowana z Supra Brokers, tym razem pod nazwą „Regionalna Konferencja Szkoleniowa PFSz”w hoteluw Arłamowie.  Oprócz urokliwego miejsca w jakim gościliśmy, Dyrektorzy Szpitali z całej Polski mieli okazję dokładnego zapoznania się z kwestią cyberryzyka w kontekście RODO, projektowanej ustawy o jawności życia publicznego i polityce antykorupcyjnej, którą przedstawił Pan Piotr Warczynski. Ekspert Wolters Kluwer- Pan Piotr Welenc przedstawił temat strategicznego zarządzania szpitalem, a Pan Wojciech Górnik (CSIOZ) o projekcie e-zdrowie i wprowadzanej e-recepcie.
Pani Prezes Anna Szczerbak przedstawiła nowy projekt kształcenia managerów “koordynowanej opieki zdrowotnej” nad jakim obecnie pracuje PFSz.
W trakcie wieczornego Bankietu Uczestnicy konferencji wymieniali się doświadczeniami i spostrzeżeniami w temacie:” Jak wspomagać polskie szpitale w ograniczeniu ryzyk prawnych i poprawie jakości? ”
Koordynatorem konferencji była Urszula Szybowicz, project manager PFSz.
Bardzo dziękujemy SupraBrokers za pomoc w przygotowaniu konferencji i wsparcie na jakie mogliśmy liczyć na każdym etapie przygotowań.