Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

przesyłam ofertę na robot do dezynfekcji Hyper Light od firmy MEDIM- członka wspierającego PFSz,

Walczy Zakażeniami Szpitalnymi

Robot Hyper Light to specjalnie zaprojektowany urządzenie, który minimalizuje ryzyko wystąpienia zakażeń związanych z opieką zdrowotną (HAI), w każdym zakładzie opieki zdrowotnej, za pomocą dezynfekcji promieniowaniem UV-C. Bakteriobójcze promieniowanie UV (254 nm UVC) jest w stanie zabijać i dezaktywować mikroorganizmy poprzez niszczenie kwasów nukleinowych i niszczenie DNA lub RNA, uniemożliwiając im replikację i naprawę.

Szybka i Efektywna Dezynfekcja

System składa się z 6 amalgamatowych lamp UV i opatentowanej technologii obrotowego odbłyśnika, który skutecznie rozprowadza promieniowanie UV-C dookoła urządzanie, dezaktywując i zabijając znajdujące się tam mikroorganizmy. Technologia zapewnia operatorowi łatwą, szybką, bezpieczną dla środowiska pracę oraz łatwość obsługi przez cały okres użytkowania produktu.

Zabija Bakterie i Wirusy

Badania kliniczne dowodzą, że Hyper Light usuwa ponad 99,99% mikroorganizmów, w tym wirusów, bakterii i patogenów w promieniu 3 metrów, w ciągu 15 minut. (Testy laboratoryjne SGS przeprowadzone we wrześniu 2015 r.)

Bezpieczeństwo dla Środowiska i Jakość Opieki

Medim-Hyperlight_PL

Kontakt w sprawie oferty

Piotr Kuczyński
Dyrektor

MEDIM Sp. z o.o.
ul. Puławska 45 B
05-500 Piaseczno

tel. kom. 502 197 087

Piotr.Kuczynski@medim.pl
tel. 22 570 9000