Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów (Kancelarii DZP, Polskiej Federacji Szpitali oraz Uczelni Łazarskiego),  prelegentów oraz Partnerów wydarzenia mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję  pt.„RODO w zdrowiu – II edycja”, która odbędzie się 27 lutego 2019 r. na Uczelni Łazarskiego. Będzie to największe wydarzenie dotyczące ochrony danych medycznych w ochronie zdrowia, skupiające największe, liczące się organizacje branżowe, a także przedstawicieli strony publicznej. W trakcie konferencji, w szerokim gronie świadczeniodawców, przedstawicieli organizacji pacjenckich, strony publicznej i ekspertów będziemy dyskutować m.in. o:

  • wnioskach z wdrażania RODO w sektorze ochrony zdrowia oraz praktykach organów administracji publicznej w tym zakresie;
  • obowiązujących i planowanych zmianach w przepisach krajowych regulujących przetwarzanie danych medycznych;
  • statusie procesu akceptacji złożonego kodeksu branżowego dla sektora ochrony zdrowia;

Poruszymy także temat krajowego systemu cyberbezpieczeństwa oraz wpływu nowych regulacji w tym zakresie na funkcjonowanie placówek medycznych.

Wreszcie, zainaugurujemy ogólnopolską kampanię społeczno-edukacyjną „RODO dla pacjenta”, której celem będzie zwiększenie świadomości pacjentów w zakresie przysługujących im praw dotyczących ich danych osobowych (więcej informacji o kampanii na stronie www.rodowzdrowiu.pl).

Po oficjalnej części konferencji, w węższym gronie będzie możliwość dyskutowania z ekspertami w ramach sprofilowanych tematycznie stolików roboczych (prace w ramach stolików zakończą się ok godziny 17.00).

Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne i jest możliwe po dokonaniu rejestracji na stronie http://www.rodowzdrowiu.pl/.  Ze względu na ograniczenia lokalowe, zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji na konferencję. Obowiązuje również limit – do 2 osób z jednej organizacji. W  przypadku zbyt wielu zarejestrowanych uczestników organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia dokonanej rejestracji w stosunku do niezależnych konsultantów, niereprezentujących podmiotów leczniczych.

Dla osób zainteresowanych przewidujemy wydawanie certyfikatów na miejscu oraz potwierdzenie udziału w konferencji.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@rodowzdrowiu.pl

Serdecznie zapraszamy!