Opieka zdrowotna jest najczęściej atakowanym sektorem na świecie z blisko 1800 cyberatakami tygodniowo. Jak informuje firma Checkpoint, w 2022 roku branża zanotowała wzrost liczby ataków na całym świecie o 74 proc. Jak wynika z oficjalnych danych CSIRT NASK, w Polsce liczba zgłoszonych cyberataków na placówki ochrony zdrowia w samym 2022 roku wzrosła do 251.

W obliczu dynamicznie zmieniającego się krajobrazu cyberbezpieczeństwa i rosnących wyzwań, warto uzupełnić wiedzę technologiczną. Dlatego serdecznie zapraszamy na całkowicie bezpłatną konferencję technologiczną Atende – Security Forum, w tym roku pod hasłem: Anatomia ataku.

W trakcie spotkania eksperci Atende wraz z partnerami technologicznymi oraz dyrektorami ds. cyberbezpieczeństwa odpowiedzą na pytania:

Jak zauważyć cyberatak?

Jak zareagować na atak?

Jak przeciwdziałać atakom i skutecznie się przed nimi zabezpieczać?

Doświadczeni praktycy cyberbezpieczeństwa rozłożą na czynniki pierwsze niedawny atak ransomware na klienta Atende, a także omówią przetestowane przez zespół inżynierów Atende innowacyjne rozwiązania z zakresu m.in. SOAR, EDR, NDR, dostępu do aplikacji, IAM, PAM oraz usług chmurowych, które zapewniają ochronę danych i systemów wymagających klientów. Na zakończenie zaplanowaliśmy panel z udziałem gości specjalnych. Prelegentem będzie m.in. Roman Łożyński, Dyrektor Pionu Eksploatacji i Bezpieczeństwa w Centrum e-Zdrowia.

Na konferencję zapraszamy osoby bezpośrednio odpowiedzialne za planowanie i realizację strategii cyberbezpieczeństwa w szpitalach i placówkach ochrony zdrowia.

Każdy uczestnik konferencji spotkania otrzyma od Atende wyjątkowy upominek: YubiKey. Jest to klucz sprzętowy USB/NFC, który służy do uwierzytelniania i dostarcza zaawansowaną ochronę przeciwko phishingowi.

Atende Security Forum odbędzie się we środę, 18 października 2023 roku w Cambridge Innovation Center przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

O Atende

Atende S.A. to wiodąca, notowana na GPW, grupa technologiczna z ponad 30-letnią historią w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Grupa specjalizuje się w świadczeniu nowoczesnych usług cyfrowych, integracji sieci i systemów IT oraz komercjalizacji autorskich rozwiązań softwarowych. Koncentrując się na potrzebach klientów m.in. z sektora publicznego oraz ochrony zdrowia, Atende dostarcza usługi z zakresu m.in. budowy sieci, integracji infrastruktury, cyberbezpieczeństwa, migracji do chmury i rozwiązań chmurowych oraz cyfryzacji procesów w oparciu o blockchain – operując w pełnym łańcuchu wartości, od audytu i projektu, poprzez wdrożenie, serwis i utrzymanie, po kompleksowy outsourcing.

W razie pytań proszę o kontakt pod adresem marketing@atende.pl