Można już zgłaszać projekty do Konkursu INSPIRACJE

 

Rozpoczęto przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do drugiej edycji Konkursu Inspiracje.
Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali. Organizatorem Konkursu jest firma Idea Trade, prowadząca od 2014 roku projekt Bezpieczny Szpital Przyszłości. PFSz jest Partnerem wydarzenia.

 

 

Poprzez popularyzację i nagradzanie najlepszych, organizatorzy promują pozytywne oblicze ochrony zdrowia i to, w jak dynamiczny sposób, dzięki zaangażowaniu wielu osób, organizacji, instytucji i firm, rozwijają się szpitale i ochrona zdrowia w Polsce.

To ważne nagrody także ze względu na to, że o wyróżnieniach oraz o zwycięzcach decyduje Kapituła, złożona z praktyków ochrony zdrowia, w tym dyrektorów czołowych polskich szpitali.

 

Nagrodom Inspiracje towarzyszyć będzie organizowana w marcu 2019 roku uroczysta Gala, w czasie której zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają dyplomy i statuetki.

Także w marcu ukaże się drugi numer specjalnego wydawnictwa  „Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje”. Partnerem medialnym Inspiracji jest „Dziennik Gazeta Prawna”.

 

Warto podkreślić, że z udziałem w konkursie nie wiążą się żadne opłaty.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.szpitalprzyszlosci.pl