Mamy przyjemność poinformować, że szpital Salve Medica otrzymał tytuł Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest za innowacyjność, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju.

Nagroda dla tych, którzy zmieniają świat na lepsze

Symbol jest nagrodą przyznawaną od 2011 roku przez ekspertów z redakcji “Monitora Rynkowego” (należącego do “Dziennika Gazety Prawnej”) i “Monitorze Biznesu” (z “Rzeczypospolitej”). To prestiżowe wyróżnienie otrzymują polskie firmy i instytucje godne naśladowania, które wyróżniają się pod względem innowacyjności, a ponadto świadczą usługi w najwyższej jakości, dbając o środowisko i dobro mieszkańców swojego regionu.

Salve Medica – Symbol 2022 w kategorii Opieka Medyczna

Szpital Salve Medica jako jeden z czterech otrzymał nominację do nagrody Symbol 2022 w kategorii Opieka Medyczna. Kapituła konkursu dostrzegła i nagrodziła szpital za jakość obsługi, wprowadzanie nowoczesnych technologii do sektora ochrony zdrowia (m.in. chirurgii robotycznej), a także prowadzenie działań badawczo-rozwojowych, które przyczyniają się do rozwoju opieki zdrowotnej.

Salve Media inwestuje w roboty chirurgiczne, zapewniając Pacjentom najlepsze możliwości leczenia, a lekarzom najnowocześniejsze narzędzia do pracy. Prężnie działa jako ośrodek referencyjny, szkoląc z obsługi robota Versius chirurgów z Europy Środkowo-Wschodniej. Dokłada wszelkich starań, aby nieustannie podnosić jakość świadczonych przez szpital usług, rozwija się i realizuje najwyższe cele.

Czytaj więcej na temat nagrody Symbol 2022: HTTPS://SYMBOL.COM.PL/NOWA-GENERACJA-USLUG-PUBLICZNYCH