Z radością informujemy iż Szpital Specjalistyczny Salve Medica dołącza do grona członków PFSz.

Szpital posiada blok operacyjny, na którym wykonywane są zabiegi chirurgiczne, urologiczne, ginekologiczne, onkologiczne oraz chirurgii dziecięcej. Operacje przeprowadzamy w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie.

Jako pierwsi w Polsce kupiliśmy dla naszych Pacjentów robota chirurgicznego nowej generacji Versius®, służącego do wykonywania zabiegów chirurgii minimalnie inwazyjnej. Jedyni jedyny szpital w województwie posiadamy technologię da Vinci oraz Versius która jest przełomowa w walce z rakiem prostaty.

Dysponujemy nowym, kameralnym oddziałem, na którym opieka pooperacyjna przebiega w wyjątkowo komfortowych warunkach. Do dyspozycji Pacjentów są w pełni wyposażone sale jedno- i dwuosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i Internetem. Szeroki terminarz odwiedzin (w godzinach 10.00-22.00) umożliwia całodniowy kontakt pacjenta z bliskimi. Z dużą skrupulatnością przygotowujemy posiłki. Proponujemy kartę zdrowych dań dopasowanych do potrzeb i preferencji pacjenta oraz zgodną z zaleceniami lekarza.

Nasz personel z zaangażowaniem wspiera Pacjentów na każdym etapie walki z chorobą. Nasi Pacjenci są szczegółowo informowani o każdej decyzji lekarskiej podczas pobytu na oddziale.