Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

W imieniu organizatora tj. Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED oraz Polskiej Federacji Szpitali, partnera strategicznego, serdecznie zapraszamy prezesów i dyrektorów szpitali zrzeszonych w PFSz do udziału w konferencji pt. „Szpitale i ich dostawcy. Jak współpracować dla wspólnego dobra?”  organizowanej w ramach projektu MedKompas.

W załączeniu przesyłam ramową agendę konferencji. Po zakończeniu konferencji przewidziana jest uroczysta kolacja.

1 Agenda Konferencji MedKompas

Konferencja odbędzie się w dn. 5.06.2023 r. w godz. 13:30 – 18:00 w hotelu Holiday Inn Resort, ul. Telimeny 1, Józefów k. Warszawy.

Dla prezesów i dyrektorów szpitali zrzeszonych w PFSz przygotowaliśmy pakiet bezpłatnych wejściówek na konferencję. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń*.

W celu rejestracji na wydarzenie prosimy o wypełnienie formularza dostępnego POD TYM LINKIEM.

W związku z tym, że konferencja zakończy się wczesnym wieczorem, a po niej zaplanowana jest uroczysta kolacja, zarezerwowaliśmy dla Państwa pulę miejsc noclegowych w wynegocjowanej cenie: 431 zł netto (+ 8% VAT) za dobę ze śniadaniem. Pokoje należy rezerwować do 21.05.23. Po tym terminie będzie możliwa rezerwacja w miarę dostępności pokoi hotelowych. Rezerwacji pokoi hotelowych można dokonywać  POD TYM LINKIEM

Będziemy zaszczyceni, jeśli uświetnicie Państwo wydarzenie swoją obecnością!