Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

przesyłamy propozycję od firmy TakesCare:

“TakesCare to rozpoznawalna na rynku usług telemedycznych firma, która udostępnia narzędzia w zakresie diagnostyki, opieki medycznej, kontroli i monitorowania zdrowia.

Nasze motto to: „Wszystko, co robimy, wierzymy, że stanowi wyzwanie dla status quo w opiece zdrowotnej, wierzymy w myślenie inaczej”.

Wspólnie z Polską Federacja Szpitali przychodzimy do Państwa z internetową i mobilną platformą medyczną pod adresem takes-care.com dzięki której Państwa Pacjenci i Specjaliści otrzymają w pełni cyfrową usługę służącą wzajemnej współpracy i zarządzania zdrowiem online.

Nasze rozwiązanie zapewnia pacjentom i specjalistom w pełni cyfrową usługę do komunikacji. Proces umawiania i monitorowania konsultacji znajduje się w jednym miejscu, dostępnym w kraju jak i za granicą. Nasze usługi dostępne są poprzez trzy kanały komunikacji dostępne w dowolnym czasie i miejscu, zapewniając tym samym oszczędność czasu i pieniędzy, a także efektywne zarządzaniem opieką skoordynowaną.

Dla Państwa placówki oferujemy rozszerzenie oferty o nowy kanał komunikacji z pacjentami. Rozwiązania przez nas proponowane pozwalają na optymalizacje i ograniczenie kosztów związanych z prowadzeniem własnej placówki. Wszystkie czynności mogą odbywać się online: analiza wyników badań, prekonsultacje, badanie za pomocą wideo-konsultacji, wystawianie dokumentów, a cała dokumentacja zapisywana na jest na elektronicznej karcie pacjenta.  Specjalista prowadzi swój gabinet tak jak dotychczas, tylko wirtualnie.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycję dedykowane bezpośrednio Państwa pacjentom. W oparciu o Państwa wytyczne, wdrażamy nowe rozwiązania i dostosowujemy je bezpośrednio do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Sposób, w jaki rzucamy wyzwanie status quo, to dostarczanie usługi stawiającej w centrum uwagi pacjenta. Nasze holistyczne podejście do tematu zarządzania zdrowiem i skutecznej współpracy na linii pacjent – specjalista powinno być kolejnym krokiem do uzdrowienia polskiej służby zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy na takes-care.com i takes-care.com/doctors

 

2020 TakesCare dla Placówek Medycznych_