Polska Federacja Szpitali z radością przedstawia nowego członka wspierającego – firmę Talkie.ai

Talkie.ai to zbudowane w oparciu o sztuczną inteligencję medyczne boty głosowe, które zapewniają stuprocentową odbieralność połączeń telefonicznych od pacjentów, tym samym udrażniając przepustowość call center w podmiocie leczniczym oraz oszczędzając czas pracy rejestracji medycznych. Talkie.ai ma na koncie ponad 300 000 obsłużonych rozmów w ponad 30 podmiotach leczniczych, co stawia Talkie w pozycji lidera w Polsce wśród botów głosowych dedykowanych dla placówek medycznych oraz farmaceutycznych.

Talkie.ai pomaga placówkom medycznym w zarządzaniu następującymi procesami:
Umawianie wizyt
Potwierdzanie i odwoływanie wizyt
Zamawianie recept
Informowanie o szczepieniach
Automatyzacja menu głosowego (IVR)
Przeprowadzanie ankiety wśród pacjentów

Dzięki szeregowi dedykowanych narzędzi i funkcji rozwijanych specjalnie pod kątem potrzeb branży ochrony zdrowia, platforma Talkie przejmuje większość kontaktu telefonicznego z pacjentem, pozwalając podmiotom leczniczym przeciwdziałać rosnącym kosztom obsługi pacjenta, brakom w personelu rejestracji i problemom z zatrudnieniem, jak również zwiększać dostępność i podnosić jakość obsługi pacjenta.

Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat platformy Talkie.ai oraz możliwości jej wdrożenia zapraszamy na stronę internetową www.talkie.ai lub do kontaktu z Pawłem Janeckim (Ekspert ds. wdrożeń, tel. +48 732-351-391, email: pawel.janecki@talkie.ai).