Już po raz szesnasty lekarze niemal wszystkich specjalności spotkają się podczas kongresu Top Medical Trends organizowanego przez Wydawnictwo Medyczne Termedia. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25 – 27 marca 2022 r. w Poznaniu.

Kongres Top Medical Trends stanowi największe i najważniejsze podsumowanie minionego roku w medycynie. Komitet naukowy kongresu stawia na interdyscyplinarność, czego efektem jest ponad dwadzieścia sesji z wybranych dziedzin medycyny. W ich trakcie najnowsze wytyczne i standardy postępowania przedstawią konsultanci krajowi, wojewódzcy, prezesi towarzystw naukowych, a także najwybitniejsi polscy specjaliści z różnych dziedzin medycyny.

Eksperci i liderzy medycyny poruszą zagadnienia z takich dziedzin, jak medycyna rodzinna, dermatologia, kardiologia, neurologia, pediatria, reumatologia, gastroenterologia, pneumonologia, oraz wielu innych. Warto podkreślić wagę udziału lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej w kongresie – dzięki niemu mogą uzyskać odpowiedzi na trudne zawodowe pytania, a także mają możliwość rozmowy ze specjalistami o problemach, z jakimi stykają się w swoich gabinetach.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://topmedicaltrends.pl/