Do grona członków wspierających PFSz dołączyła firma Triochem która w branży chemicznej sukcesywnie działa od ponad dwudziestu lat – dostarczając Klientom wyspecjalizowane, nowoczesne środki o szerokim zastosowaniu.

Proponują i tworzą rozwiązania oparte o zastosowaną chemię, stale modernizując procesy produkcji i dostosowując się do otaczającego nasz świata i bieżących potrzeb rynku.

Stan zagrożenia epidemiologicznego, z którym cały świat zmaga się od początku 2020 roku, sprawił, że środki dezynfekujące stały się produktem pierwszej potrzeby, a zatem powinny być i są stosowane niemal przez każdego. Większość dostępnych na rynku środków dezynfekujących produkowana jest na bazie alkoholu.

Środki dezynfekujące na bazie alkoholu, przy swojej niewątpliwej skuteczności, mogą powodować podrażnienia skóry. Również opary powstające podczas ich stosowania mogą niekorzystnie, drażniąco, wpływać na drogi oddechowe użytkowników. Ponadto, nie jest zalecane stosowanie tych środków przez dzieci.

Produkty do dezynfekcji Triochem NIE ZAWIERAJĄ ALKOHOLU

Aktywnym składnikiem jest chlorek benzal- koniowy. Działanie biobójcze tej substan- cji (przeciw wirusom, bakteriom, grzybom) jest znane już od dziesiątków lat.

Bardzo istotną zaletą stosowania środków do dezynfekcji na bazie chlorku benzalkonio- wego jest wydłużony okres jego działania. Na skórze tworzy się niewidoczny dla oka film (warstwa) działająca biobójczo. Alkohol działa natychmiastowo, lecz z chwilą wyparowania działanie biobójcze ustępuje.

Inaczej jest w przypadku naszych produktów, których działanie jest wydłużone do 3h.

triochem_dezynfekcja_prezentacja_LP2021

Triochem o nas

Zapraszamy do kontaktu z Prezesem Firmy, Pan Leszek Pliskin
@:   leszek.pliskin@triochem.pl

LIST OD TRIOCHEM