Dyrektor Operacyjna Polskiej Federacji Szpitali, mgr zdrowia publicznego Urszula Szybowicz została wybrana do prestiżowego projektu realizowanego przez International Hospital Federation pod nazwą IHF Young Executive Leaders.

Ula będzie jedną z 34 osób biorących udział w projekcie z 19 państw świata i jako jedyna będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji projektu.


Dzięki temu programowi wschodzący liderzy mają szansę zabrać głos swoich szpitali, regionu lub kraju podczas ważnych rozmów międzynarodowych i podzielić się nim z szerszą społecznością opieki zdrowotnej. Poprzez program Young Executive Leaders (YEL) uczestnicy będą budować trwałe relacje i poszerzać swoją sieć zawodową. W grupie omówią aktualne trendy, wyzwania i możliwości dla młodych liderów opieki zdrowotnej, tworząc środowisko dla żywego i ekscytującego dialogu.

Od 2021 roku IHF współpracuje z WittKieffer, wiodącą globalną firmą doradczą w zakresie przywództwa. Wspólnie będziemy rozwijać program YEL i zaoferować wybranym Młodym Liderom  (YEL) wyjątkowe doświadczenie, które przyspieszy ich rozwój zawodowy, poszerzy ich sieci i przyniesie wiedzę z różnych środowisk i dyscyplin.

Od kwietnia do listopada, oprócz tworzenia trwałych relacji z rówieśnikami na całym świecie, członkowie YEL będą omawiać aktualne trendy i wyzwania w opiece zdrowotnej podczas sesji szkoleniowych i kursów mistrzowskich w ramach programu. Najważniejszym wydarzeniem dla grupy programowej jest udział w Światowym Kongresie Szpitali IHF, który odbędzie się w tym roku w dniach 8-11 listopada w Barcelonie,  gdzie zostaną wręczone dyplomy YEL Alumni.

Kliknij TUTAJ, aby wyświetlić listę młodych liderów wykonawczych IHF 2021.