Miesiąc luty 2022 roku to czas, w którym VireWall Polska Sp. z o.o. wstępuje jako członek wspierający w szeregi Federacji Szpitali Polskich.

Czas tym bardziej znaczący, że od dwóch lat cały świat zmaga się z istniejącą pandemią wirusa SARS CoV-2.

Ten czas, to również wielkie wyzwanie dla każdego szpitala. Planowanie, relokacja chorych, strefy buforowe, rozprzestrzenianie się patogenu. Te wszystkie okoliczności sprawiły, że środowisko szpitalne stanęło przed nowym, poważnym wyzwaniem organizacyjnym.

Misja VireWall Polska od początku działalności jest nastawiona na zabezpieczenie zamkniętych jak i otwartych przestrzeni, przed wszelkimi patogenami, tworząc tym samym bezpieczne strefy powietrza. Planowanie asortymentu urządzeń, ich dokładny proces nieustających badań, rozumienie potrzeb różnych środowisk życia gospodarczego oraz nieustanne podnoszenie eksperckości naszej firmy sprawia, że dążymy do bycia liderem pośród firm tej branży.

“Współpracę z Polską Federacją Szpitali, ukierunkowujemy przede wszystkim na wsparcie dla wszystkich szpitali i jednostek medycznych w obszarze profesjonalnego oczyszczania i sterylizacji powietrza oraz wszelkich powierzchni. Jako firma wywodząca się z produkcji przemysłowej, dysponujemy wiedzą i doświadczeniem oraz technologią wraz fabryką produkcyjną zlokalizowaną w Bad Honnef w Niemczech. Pozwoliło nam to wprowadzić na rynek urządzenia, które mają skutecznie wspomóc wszystkie szpitale w walce z bakteriami, grzybami, pasożytami oraz wszelkimi wirusami.”

Zastosowana technologia ma realnie wspomagać pacjentów i personel przed narażeniem na wszelkie problemy patogeniczne, występujące na każdym szpitalnym oddziale. Wszystko to w formie prostoty obsługi urządzeń, opartej na opcji „włącz” i wyłącz”, która ma w jak największym stopniu wyeliminować proces nadzoru przez szpitalny personel. Długa żywotność urządzeń oraz dwu i pięcioletnie gwarancje sprawiają, że VireWall Polska posiada jedyną tak kompletną ofertę na rynku. Jesteśmy przekonani, że razem z Państwem będziemy w stanie budować silną i stabilną markę każdego polskiego szpitala.

 

Oczyszczacz VireWall – katalog

Sterylizatory VireWall – katalog