Polska Federacja Szpitali zaprasza do udziału w 45 Światowym Kongresie Szpitali 2022 (45th IHF World Hospital Congress Dubai 2022)
 
Liderzy szpitali i organizacji zdrowia oraz kadra kierownicza podmiotów leczniczych z ponad 60 krajów spotkają się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w dniach 9-11 listopada 2022, aby wziąć udział w corocznym światowym Kongresie szpitali.  W trakcie Kongresu uczestnicy podzielą się dobrymi praktykami, wymienią nowe pomysły, zapoznają się ze światowymi innowacjami oraz nawiążą międzynarodowe kontakty. Organizatorem Kongresu jest Światowa Federacja Szpitali IHF z siedzibą w Genevie oraz resort zdrowia ZEA. W trakcie Kongresu będzie także organizowana wizyta studyjna w wybranych najlepszych lokalnych szpitalach.
 
Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu jest: “Globalne lekcje, lokalne działania – zrównoważona ochrona zdrowia” W kongresie wezmie udział ponad 150 prelegentów z całego świata, zorganizowane będzie ponad 30 sesji tematycznych!
Na 45 Światowym Kongresie Szpitali nie zabraknie polskiej reprezentacji – będziemy obecni po raz trzeci w 93-letniej historii Kongresu. Przyjęte zostały 2 prezentacje ustne z Polski, w tym jedna w sesji głównej dot. green hospitals oraz 9 prac w sesji plakatowej. Do światowych nagród IHF zgłosiliśmy 2 kandydatów.
W komitecie naukowym Kongresu oraz w jury światowych nagród IHF są przedstawiciele Polskiej Federacji Szpitali.
 
PFSz należy IHF od 2020 roku, dzięki czemu otrzymaliśmy specjalną zniżkę członkowską opłaty rejestracyjnej dla menedżerów szpitali zrzeszonych w PFSz. 
Bilety Early Bird są dostępne do 31 sierpnia, cena ulgowa to 950 USD, a od 01 września cena ulgowa wynosi 1060 USD
 
Dla uczestników Kongresu są dostępne specjalne zniżki cen przelotów do Dubaju oraz noclegów.
Szczegóły dotyczące Kongresu znajdują się na stronie https://worldhospitalcongress.org
W
razie pytań prosimy o kontakt z Urszulą Szybowicz, COO PFSz.