WINNCARE nowym członkiem wspierającym PFSz, firma została utworzona w Danii pod marką Ergolet, a od kwietnia 2018 r. stała się częścią francuskiej grupy Winncare.

Winncare Polska jest firmą o globalnym zasięgu pracującą nad rozwiązaniami dla osób wymagających pomocy przy poruszaniu się. O charakterze firmy i jej produktów zawsze stanowiły innowacyjne rozwiązania, z naciskiem na łatwość użytkowania i bezpieczeństwo opiekunów oraz pacjentów we wszystkich sytuacjach, jakich wymaga sprawowanie opieki – w domach, szpitalach i wszelkiego rodzaju placówkach opiekuńczych.

 

 

Dostarczamy sprzęt medyczny najwyższej jakości

Tworzymy funkcjonalne i estetyczne urządzenia: podnośniki podsufitowe Luna, podnośniki jezdne, pionizatory typu „sit-to-stand”, sprzęt kąpielowo-toaletowy, urządzenie do rehabilitacji chodu w odciążeniu, a także łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, poduszki i pozycjonery do układania pacjenta oraz meble. Nasze wyroby wyróżniają się nowoczesnym designem oraz najwyższą jakością wykonania, dlatego też bez obaw udzielamy na nasze produkty  5-letniej gwarancji. Nieustannie wdrażamy nowości technologiczne, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta i opiekuna.

 

Nasza misja

Jako Winncare Polska dostarczamy urządzenia ułatwiające sprawowanie opieki nad osobami niesamodzielnymi, dbając o to, by zapewnić pacjentom komfort na co dzień, a opiekunom pomagać w wypełnianiu ich obowiązków.

Wierzymy, że odpowiednie rozwiązania połączone z wiedzą pomagają zwiększać satysfakcję z wykonywanej pracy – bez względu na to czy dotyczy ona pacjenta czy bliskiej osoby w rodzinie zmagającej się z niepełnosprawnością.

Naszą misją jest ułatwianie i zwiększanie komfortu pracy opiekunów, pielęgniarek i pracowników medycznych, stojących każdego dnia przed wieloma trudnymi wyzwaniami. Równie ważne jest dla nas samopoczucie pacjenta, który zmaga się nie tylko z utrudnieniami fizycznymi, ale także z barierami psychicznymi, wynikającymi z niepełnosprawności.

 

Edukujemy personel medyczny

W Winncare Polska stawiamy na edukację, dlatego organizujemy cykliczne spotkania oraz webinary, podczas których nasi partnerzy i eksperci dzielą się merytoryczną wiedzą, prezentują sprzęt oraz edukują w zakresie jego poprawnej obsługi. Pokazujemy techniki bezpiecznego transferu, wyjaśniamy zasady postępowania w pracy z pacjentem unieruchomionym, uczymy jak właściwie pielęgnować i opiekować się osobą niesamodzielną oraz jak przeciwdziałać powstawaniu odleżyn. Pokazujemy jak dbać o własną higienę pracy. W naszych szkoleniach wzięło udział ponad tysiąc pracowników ochrony zdrowia i opiekunów zawodowych i niezawodowych z całej Polski.

Stworzyliśmy Akademię Winncare www.akademia.winncare.pl, aby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem osoby zajmujące się opieką, zarówno w domu jak i w placówkach ochrony zdrowia oraz ośrodkach rehabilitacyjnych.

 

Działania społeczne

W Winncare Polska wspieramy zarówno lokalną społeczność, jak i dołączamy się do ogólnopolskich akcji charytatywnych. W każdym roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, nie tylko jako firma ale także pracownicy jako wolontariusze przy zbiórkach. Nasz zespół z ogromnym zaangażowaniem i wielkim sercem wspiera świąteczną akcję Szlachetna Paczka. Winncare Polska jest sponsorem dziecięcej drużyny piłkarskiej w Lubsku oraz dorosłej w Jasieniu.

 

Historia firmy

Firma została utworzona w Danii pod nazwą Ergolet w latach 70-tych. W 2008 r. została powołana Spółka polska pod nazwą Ergolet Polska sp. z o. o., która była odpowiedzialna za produkcję i dystrybucję produktów marki ERGOLET do duńskiej spółki Ergolet, która dalej dystrybuowała wyroby na rynki Europy Zachodniej, Skandynawii i Australii. Pierwsza sprzedaż systemu sufitowego Luna w kraju nastąpiła w kwietniu 2014 r. Od kwietnia 2018 Ergolet Polska stała się częścią francuskiej grupy Winncare co znaczenie poszerzyło wachlarz oferowanych produktów.

 

Zapraszamy do współpracy www.winncare.pl

Poniżej kontakty

Kierownik Sprzedaży Dariusz Olipra dol@winncare.pl tel: 518 334 647

Prezes  – Edyta Regulska erg@winncare.pl tel: 500 036 269