Temat przewodni tej edycji to “Praktycy dla praktyków. Skuteczne zarządzanie nowoczesną placówką medyczną”.

Bilety na wydarzenie są dostępne na konferencja.amoz.edu.pl.

Czwarta edycja konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia odbędzie się w formule online 22 kwietnia 2021 r. w godz. 9:30-17:00. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy 11 ekspertów-praktyków, którzy na co dzień organizują i zarządzają pracą podmiotów medycznych. W trakcie całodziennej konferencji podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami zdobytymi w trakcie swojej pracy zawodowej w obszarze ochrony zdrowia oraz opowiedzą, jak radzą sobie z zarządzaniem placówką medyczną w obecnych, dynamicznie zmieniających się warunkach.

 

Praktycy dla praktyków to wydarzenie, wokół którego skupieni będą eksperci z dziedzin prawa, rekrutacji kadry medycznej, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej a także managerowie nowoczesnych, szybko rozwijających się placówek medycznych o różnej specjalizacji.

 

Akademia Managera Ochrony Zdrowia IV to konferencja dedykowana dyrektorom, managerom oraz osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia. Celem organizowanego cyklicznie wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, prezentacji sprawdzonych rozwiązań, a także nowoczesnych strategii zmierzających do rozwoju placówki medycznej.

IV edycja konferencji AMOZ odbędzie się w czwartek 22 kwietnia w godzinach 9:30-17:00 i zostanie zrealizowana w formule online. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli brać aktywny udział w wystąpieniach poprzez możliwość zadawania pytań na czacie. Dodatkowo po zakończeniu konferencji otrzymają 30-dniowy dostęp do wszystkich nagranych w formie wideo wystąpień oraz imienny certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Szczegóły agendy:

 • Karolina Podsiały-Gęsikowska (adwokat), Aleksandra Powierża (radca prawny) – Co robić, kiedy do placówki medycznej wpływają roszczenia i skargi od pacjentów? Kompendium wiedzy dla managera o odpowiedzialności prawnej kadry medycznej i ośrodków ochrony zdrowia.
 • Agnieszka Rudnicka-Szymczak (Ekspert Centrum e-Zdrowia) – Dokumentacja papierowa w dobie EDM. Obowiązki placówki medycznej.
 • Magdalena Waliszewska (Partner zarządzający grupy Portal-Medica) – Lekarz pilnie poszukiwany. Gdzie i jak skutecznie szukać lekarzy specjalistów do placówek medycznych?
 • Katarzyna Łempicka (Rejestratorka medyczna) w rozmowie z Jakubem Stępnowskim (Deputy Sales Director Medidesk) – Skuteczna rejestracja to najlepsza wizytówka placówki medycznej. Jak mądrze zatrudniać i szybko wdrożyć do pracy rejestratorkę medyczną?
 • Case study. Skuteczne zarządzanie: tajemnice sukcesu.
  Pięć obszarów, dzięki którym Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina stała się jedną z czołowych polskich placówek medycznych w dziedzinie okulistyki.
  Ewa Chojnowska (Dyrektor Zarządzający, Przychodnia i Szpital Okulistyczny Retina)
 • Panel dyskusyjny.
  Najskuteczniejsze sposoby na pozyskiwanie pacjentów w branży medycznej, stomatologicznej i medycyny estetycznej.
  Monika Ryszkus (Dyrektor Zarządzający Vita-Medica),
  Franciszek Strzałkowski (Założyciel Kliniki Strzałkowski),
  Lech Madej (Dyrektor ds. Rozwoju przychodni Ars-Medica)
  Daniel Nowocin (Doradca Zarządów Placówek Leczniczych, CEO Medidesk)

Zachęcamy do zakupu biletów. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: konferencja.amoz.edu.pl. Do zobaczenia!