Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

przesyłam informacje o nowym członku wspierającym PFSz, firmie ZEBRA:
ZEBRA TECHNOLOGIES

Zebra Technologies zapewnia skoncentrowaną na pacjencie opiekę za pomocą wykorzystania technologii opracowanej specjalnie dla sektora ochrony zdrowia. Dbanie o to, by konkret pacjent otrzymał we właściwym czasie odpowiednią opiekę ma kluczowe znaczenie. Oferowane przez firmę Zebra rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia pomagają zespołom medycznym zapewniać pacjentom opiekę na wyższym poziomie poprzez dostarczanie im w czasie rzeczywistym potrzebnych danych o pacjencie oraz łączenie ich z lekarzami i pielęgniarkami.

Zebra przoduje w dziedzinie innowacji w zakresie najnowszych technologii dla placówek medycznych — od rozwiązań do identyfikacji pacjentów po pracę mobilną w ochronie zdrowia i analitykę biznesową w czasie rzeczywistym — zapewniając pracownikom pierwszej linii przewagę w zakresie wydajności i możliwość dostarczania pacjentom najlepszej opieki.

Zebra oferuje pakiet rozwiązań przeznaczonych dla służby zdrowia – w tym drukarki, skanery kodów kreskowych, skanery towarzyszące, komputery mobilne, materiały eksploatacyjne (w tym opaski na rękę, etykiety), tablety, usługi lokalizacyjne i śledzenie zasobów w czasie rzeczywistym oraz oprogramowanie zapewniające widoczność i zwiększające wydajność w całym środowisku opieki. Produkty i rozwiązania firmy Zebra mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach:

– Przyjmowanie na oddział i właściwa identyfikacja pacjentów

– Opieka na oddziale i przy łóżku pacjenta

– Komunikacja mobilna pomiędzy lekarzami oraz zarządzanie danymi

– Laboratoria: etykietowanie worków z krwią, szkiełek mikroskopowych i próbek

– Działalność aptek

– Identyfikatory dla personelu i odwiedzających

– Usługi pozakliniczne (praca portierów, konserwatorów i personelu sprzątającego)

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.zebra.com lub zamawiając nasze newslettery. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga Your Edge oraz naszych profili w mediach społecznościowych – LinkedIn, Twitter oraz Facebook, a także naszej strony Story HubZebra Perspectives.”