Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Warszawie skierowało pismo do centrali Polskiej Federacji Szpitali z zaproszeniem dla wszystkich członków PFSz do wzięcia udziału w Wirtualnych Prezentacjach Amerykańskich Technologii Medycznych w dziedzinie onkologii i schorzeń sercowo-naczyniowych, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia 2022 r. Wydarzenie adresowane jest do importerów/dystrybutorów urządzeń medycznych zaopatrujących polskie szpitale i kliniki onkologiczne, do menedżerów szpitali i klinik oraz personelu medycznego – specjalistów w dziedzinie onkologii i schorzeń sercowo-naczyniowych oraz innych interesariuszy opieki zdrowotnej.

Choroby sercowo-naczyniowe i nowotwory są głównymi przyczynami zgonów w Polsce i wielu krajach Unii Europejskiej. Świadczeniodawcy usług medycznych stale poszukują innowacyjnych technologii, które pomagają zwiększyć skuteczność leczenia pacjentów i zmniejszyć obłożenie szpitali.

Podczas wydarzenia amerykańskie firmy zaprezentują swoje produkty i innowacyjne rozwiązania w w/w dziedzinach medycyny. Oprócz Polski do wzięcia udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni interesariusze opieki zdrowotnej z Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Rumunii i Turcji. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z oferowanymi produktami oraz będzie okazja do zadawania pytań i nawiązania kontaktów z ich producentami.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji pod adresem https://forms.office.com/g/eVdHyWydVx