Polska Federacja Szpitali przekazuje propozycję dotyczącą automatów do wydawania odzieży szpitalnej.

Informacja przesłana przez www.automatybhp.eu:

Jesteśmy producentem maszyn wendingowych, które dostarczamy do szpitalnych oddziałów ratunkowych i wszystkich innych jednostek organizacyjnych szpitali w celu zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pracy pracowników.

Naszym klientom polecamy:

  1. Automaty/system typu Helga (karty techniczne w załączniku) – służą do wydawania odzieży operacyjnej w strefie czystej i zbierania jej w strefie skażonej.

System HELGA składa się z:

  • urządzenia wydającego – działającego samodzielnie. Może działać bez zrzutni (maksymalnie 252 lokacje)
  • zrzutnia FOS: ( zrzutnia samodzielna do automatów HELGA)

Zrzutnia prania brudnego może pomieścić pomiędzy 250 a 300 ubrań w zależności od ich wielkości. Aby ułatwić obsługę, w zrzutni można zainstalować standardowy wózek pralniczy, którym wywozi się pranie. Zrzutnia powinna być usytułowana obok urządzenia wydającego, bądź w niewielkiej odległości od niego. W każdym urządzeniu kolekcjonującym zainstalowana jest kamera rejestrująca moment zrzutu używanej odzieży zapewniając tym samym maksymalne uwierzytelnienie i kontrolę nad całym procesem. Aby zminimalizować stopień zakażenia i wymianę bakterii istnieje możliwość zainstalowania w lampy bakteriobójczej.

ZRZUTNIA FOS- korzysta z własnego komputera zarządzającego, dzięki temu może ona współpracować z automatem HELGA na odległość jeśli istnieje taka potrzeba

 

  1. Automaty typu Kazik (karty techniczne w załączeniu) służące do kontrolowanej dystrybucji środków ochrony indywidualnej szczególnie w okresie pandemii.

Automat Kazik to połączenie szafy wydającej z oprogramowaniem zarządzającym. System ten stanowi rozwiązanie problemów związanych z wydawaniem artykułów bhp w miejscu pracy. Automatyczne otwieranie drzwiczek przyśpiesza i ułatwia pobieranie artykułów dodatkowo ogranicza ich zabrudzenie i wymianę bakterii.

Najbardziej popularnym automatem jest Kazik 13 posiadającym 468 lokacji przez co doskonale nadaje się do szybko rotującego asortymentu.

Zapraszamy do siedziby głównej naszej firmy w Łomiankach pod Warszawą, lub do naszego nowego oddziału w Bytomiu na ulicy Jagiellońskiej 9 – gdzie nasi specjaliści mogą zaprezentować działanie automatów na miejscu.

W razie pytań prozę o kontakt z naszym działem handlowym.

Poniżej link do naszej strony  internetowej

www.automatybhp.eu

Kontakt:

Alicja Bańkowska

Dyrektor ds. Handlowych

Tel: (+48) 506 383 929

alicja.bankowska@pspg.pl

www.automatybhp.eu

www.pspg.net