Manpower i Polska Federacja Szpitali z projektem dla sektora szpitalnego i branży medycznej

Agencja zatrudnienia Manpower i Polska Federacja Szpitali nawiązały współpracę skierowaną przede wszystkim do szpitalnego sektora opieki zdrowotnej. Celem projektu jest rozpoznanie i analiza bieżących potrzeb rekrutacyjnych i szkoleniowych szpitali zrzeszonych w PFSz.

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce będąca przykładem dobrych praktyk zarządzania kapitałem ludzkim w systemie ochrony zdrowia. Manpower oferuje szpitalom wsparcie w obszarze pozyskania personelu medycznego i niemedycznego oraz zapewnia pakiet szkoleń między innymi z zakresu obsługi klienta/pacjenta, zarządzania i przywództwa czy doskonalenia kompetencji miękkich.

Firma Manpower jest również gotowa do realizacji zleceń na rekrutacje stałe w obszarach sprzedaży, marketingu i obsługi klienta/pacjenta, administracji, kadr i płac oraz techniki/inżynierii. Za projekt odpowiedzialny jest Jacek Kopacz (jacek.kopacz@manpower.pl), który posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów HR w branży Life Science.

jacek.kopacz@manpower.pl

 

 

Polska Federacja Szpitali jest ogólnopolską organizacją pracodawców zrzeszającą szpitale niezależnie od ich struktury własnościowej, wielkości czy modelu działania. PFSz została założona w 2011 roku. Dziś należy do niej ponad 200 szpitali z obszaru całego kraju.  Manpower Group w Polsce dołączył na początku 2019 roku do grona członków wspierających PFSz.

ManpowerGroup w Polsce

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada blisko 70 agencji i jest obecna w 44 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® i Experis™. Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą. Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup

ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki blisko 70-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup – firma warta 20 miliardów dolarów – oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów. Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów, by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Więcej na stronie www.manpowergroup.com.