Tegoroczna Jesienna Konferencja Programowa PFSz w Nieporęcie, 07.12.2017 była bardzo udana.

Wśród gości znaleźli się Konstanty Radziwiłł, Minister Zdrowia; Andrzej Jacyna, Prezes NFZ; Marcin Węgrzyniak, Dyrektor CSIOZ.

 

 

Podczas obrad od wczesnych godzin popołudniowych do wieczora odbyło się kilkanaście prezentacji oraz dwie dyskusje z udziałem VIP-ów.  Dyrektorzy szpitali zrzeszonych w PFSz mieli możliwość zadawania pytań, a także proponowali rozwiązania.  W Konferencji wzięło udział ponad 80 osób, w większości menedżerów szpitali.  Dużym powodzeniem cieszyły się wykłady partnerów Konferencji.

 

Wśród uczestników byli także liderzy ważnych organizacji pozarządowych: Beata Jagielska, Prezes Polskiej Koalicji Medycyny Personalizowanej oraz Iwona Mazur, Prezes Zarządu Głównego STOMOZ.  Obecni byli członkowie wspierający PFSz, w tym także nowo przyjęci.

 

Uczestnicy Konferencji gratulowali Irenie Kierzkowskiej, członkowi Zarządu PFSz i Dyrektor Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie z okazji dopiero co ogłoszonej informacji o uzyskaniu lauru Menedżera Roku w kategorii placówki prywatne w konkursie Sukces Roku – Liderzy Medycyny.

 

Dalsze relacje z Konferencji oraz z zebrań władz PFSz ukażą się na stronie PFSz oraz na profilu PFSz na portalu Facebook.