W ostatnich latach projekty w zakresie e-zdrowia stały się jedną z najistotniejszych inicjatyw realizowanych w ramach cyfryzacji usług publicznych w Polsce. Pomimo postępu prac wdrożeniowych dzięki m. in. odpowiednim rozporządzeniom, digitalizacja usług zdrowotnych napotyka szereg wyzwań.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztacie poświęconemu tematyce jakości i efektywności rozwiązań cyfrowych w służbie zdrowia oraz kameralnym spotkaniu networkingowym z udziałem polskich i niemieckich specjalistów branżowych.

Warszawa, 15 marca 2017 godz. 10.30 HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE

Celem wydarzenia jest identyfikacja głównych wyzwań oraz zapotrzebowania na rozwiązania z zakresu e-health, dyskusja oraz opracowanie propozycji wspólnych rozwiązań w oparciu o polsko-niemieckie doświadczenia.
Aktywna koncepcja spotkania w formie warsztatu prowadzonego w języku angielskim umożliwi uczestnikom udział w otwartej, moderowanej dyskusji, która ma na celu wypracowanie konkretnych rozwiązań.
Dokładny program spotkania oraz szczegóły organizacyjne znajdą Państwo pod: program.

Spotkanie skierowane jest zarówno do użytkowników, dostawców i twórców rozwiązań cyfrowych dla służby zdrowia, jak i przedstawicieli środowisk opiniotwórczych.

Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona do 20.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie na adres justyna.blotna@dreberis.com.
Termin nadsyłania zgłoszeń najpóźniej do 08.03.2017 (środa). Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do wczesnej rejestracji.

Ostateczne potwierdzenie uczestnictwa otrzymają Państwo drogą mailową.

DREBERIS organizuje wydarzenie z inicjatywy Germany Trade & Invest (GTAI) i Niemieckiej Grupy Roboczej „Digitale Gesundheitswirtschaft” składającej się z pięciu największych organizacji branżowych Niemiec oraz we współpracy z Polskim Innowacyjnym Klastrem PIKMED, Klastrem Life Science oraz Polską Federacją Szpitali.

Cieszymy się na Państwa zgłoszenie!
Zespół organizatorów w Polsce i w Niemczech

[button link=”http://www.dreberis.com/sites/default/files/projekty/zaproszenie_digitalizacja.pdf” color=”blue” size=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” shadow=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ alignment=”” class=”” id=””]Program spotkania[/button][button link=”http://dreberis.pl/sites/default/files/projekty/formularz_zgloszeniowy_0.pdf” color=”blue” size=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” shadow=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ alignment=”” class=”” id=””]Formularz zgłoszeniowy[/button]