Polska Federacja Szpitali poleca ciekawe webinarium: 28.05.2020, godz 1800

Tarcza daje wiele możliwości podmiotom wykonującym działalność w obszarze ochrony zdrowia, zarówno dla indywidualnych praktyk, jak i dla podmiotów leczniczych w formie przedsiębiorstw. Pozwala ona na obniżenie strat będących następstwem epidemii wirusa SARS-CoV-2. Czy znasz je wszystkie? Czy zawarte w niej przepisy są dla ciebie zrozumiałe? Jeśli nie, zadaj pytanie ekspertom już teraz i uzyskaj odpowiedź 28 maja o godz. 18 podczas webinarium.

Wydawnictwo Termedia, redakcja serwisu www.termedia.pl i m.in. „Menedżera Zdrowia” wspólnie z ekspertami z działu prawno-podatkowego firmy PwC zapraszają na webinarium, podczas którego postaramy się rozwiązać problemy i odpowiedzieć na pytania, które nurtują lekarzy świadczących usługi w postaci Indywidualnej praktyki, pielęgniarki, jak i przedsiębiorstwa będące podmiotami leczniczymi.  Wydawnictwo Termedia jest członkiem wspierającym PFSz od 2011 roku.

Przybliżymy narzędzia podatkowo-prawne dostępne w ramach Tarczy antykryzysowej, które można wykorzystać celem osłabienia następstw finansowych wywołanych epidemią wirusa SARS-CoV-2.

https://www.termedia.pl/koronawirus/Narzedzia-Tarczy-antykryzysowej-dla-podmiotow-wykonujacych-dzialalnosc-lecznicza-webinarium,37964.html