Chcąc dostarczać Państwu atrakcyjne i użyteczne treści w nowoczesnych formatach, przygotowaliśmy kilka nowości, które już wkrótce będą dostępne na naszym portalu. Do udziału w nich zaprosiliśmy grono wybitnych ekspertów z wielu dziedzin.
Każdorazowo wymagana jest rejestracja udziału na dedykowanej stronie.

Pierwszą z nowości są video live chaty z ekspertami, które mają na celu nie tylko edukować i podnosić poziom wiedzy, ale również stwarzać przestrzeń do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy Państwem. Spotkania te będą miały formę krótkiej prelekcji, po której zaprosimy uczestników do zadawania pytań do eksperta, ale także do dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi lekarzami, uczestnikami wydarzenia. Pierwszy video live chat zaplanowaliśmy na 2 listopada i będzie on poświęcony tematyce POZ. W spotkaniu można uczestniczyć po uprzedniej rejestracji na dedykowanej stronie – link.

Drugim formatem, który polecamy Państwa uwadze są webinary, podczas których prelegenci zaprezentują tematy nurtujące lekarzy praktyków, uwzględniając aktualności z zakresu kwestii prawnych, zmian ustawowych oraz obszarów terapeutycznych, istotnych z punktu widzenia lekarzy rodzinnych, w tym między innymi psychiatrii dziecięcej, geriatrii i neurologii, diabetologii oraz kardiologii. Najbliższy webinar, o odpowiedzialności zawodowej i ubezpieczeniach dla lekarzy, zaplanowany jest na 3 listopada. Więcej informacji oraz rejestracja na webinar dostępne są na dedykowanej stronie – link.

Jako trzecią nowość przedstawiamy nowoczesną formułę audycji, czyli podcasty. Dotykają one lżejszych tematów, niewymagających zbyt dużej koncentracji, dzięki czemu słuchanie możliwe jest podczas innych czynności, w dogodnym momencie. Dla osób preferujących przekaz niewerbalny, podcasty będą dostępne również w formie videocastu. Premiera pierwszego odcinka poświęconego efektywnej komunikacji z pacjentem już w kolejny piątek, 4 listopada. Wejdź na link do dedykowanej strony i zarejestruj się, aby wysłuchać lub obejrzeć.

Zapraszamy!