Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

przesyłamy poniżej informacje od członka wspierającego PFSz, firmy Incision

“COVID-19 zmienił naszą rzeczywistość w zaledwie kilka miesięcy. Obecna sytuacja epidemiologiczna stanowi olbrzymie wyzwanie dla zespołów medycznych, które  codziennie zmagają się z rosnącą liczbą zakażeń. Obserwujemy nieustające wysiłki lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności za poświęcenie i empatię.

Z nowymi uwarunkowaniami musi się zmierzyć także edukacja medyczna.

Ponieważ jesteśmy organizacją, której misją jest dzielenie się wiedzą, nie chcemy być tylko biernymi obserwatorami wydarzeń.

 

Jako firma medyczna z misją wierzymy, że należy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc w czasie pandemii koronawirusa. Naszym wkładem są wysokiej klasy materiały edukacyjne i kursy, które w łatwy sposób są dostępne globalnie. Wierzymy, że całe środowisko medyczne będzie miało w ten sposób możliwość korzystania z kursów, które mogą stanowić realne wsparcie tak potrzebne w tym czasie. To jest czas dla każdego i każdej firmy, aby powstać i zaoferować swój wkład w przezwyciężenie kryzysu, w którym się wszyscy znaleźliśmy. A oto w jaki sposób my w Incision zamierzamy to zrobić.” Ritsaart van Montfrans, CEO Incision.

Akademia została stworzona, żeby wspierać  kształcenie kadry medycznej  w formie kursów e-learningowych zarówno na poziomie  edukacji przed, jak i podyplomowej.

Dysponujemy obszerną bazą sfilmowanych procedur, które są zestawione z  odpowiednimi obszarami anatomicznymi, uzupełnienie materiałów stanowią testy sprawdzające wiedzę.

Wychodząc naprzeciw  problemom, uruchomiliśmy 4-tygodniowy, bezpłatny  dostęp do naszej akredytowanej platformy Incision Academy. 

Aby uzyskać bezpłatny 4-tygodniowy dostęp należy kliknąć w link https://academy.incision.care/login/signup-form/code?action=COVID19 i dokończyć proces rejestracji.

Zachęcam do szerokiego udostępniania i dzielenia się informacją o bezpłatnym dostępie do Incision Academy, bo w taki sposób chcemy wspierać środowisko medycznie na całym świecie w ich codziennej pracy i nauce.

W razie potrzeby jestem do Państwa dyspozycji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Jacek Kopacz

 

International Alliance Director CEE

+48 535 477 707″