Polska Federacja Szpitali jako partner projektu WsparcieDlaSzpitala zaprasza członków wspierających PFSz oraz sympatyków PFSz do współpracy przy dalszym rozwoju projektu
Jeżeli Państwa firma pomaga szpitalom lub zamierza podjąć takie działania, polecam uwadze interaktywną mapę szpitali:
Mapa bazuje na danych z systemu https://www.wsparciedlaszpitala.pl/, który rozwijany jest pro bono przez 30 os. zespół programistów i naukowców od 14 marca. Z systemu korzysta już 288 szpitali oraz DPS, a także sieć 227 zaufanych, lokalnych koordynatorów zbiórek. Partnerem merytorycznym projektu jest Polska Federacja Szpitali.
System daje darczyńcom nie tylko pełną i aktualną informację na temat potrzeb szpitali, ale optymalizuje cały proces pomagania. Zarówno darczyńcy indywidualni jak i firmy zyskują kontakt bezpośredni z koordynatorami lokalnymi lub szpitalami (duże firmy) oraz mogą składać deklaracje w systemie, co automatycznie aktualizuje listy potrzeb.
Zachęcam do pomagania szpitalom z wykorzystaniem systemu WdS – małe firmy poprzez konto Darczyńca (pomoc koordynatora lokalnego w relacji z danym szpitalem), duże firmy poprzez konto Firma (bezpośredni kontakt ze szpitalami):
Kontakt do lidera projektu:


Jakub Jasiczak
kom. 501 862 202